НАКАЗ

17 жовтня 2017 року №150

Про атестацію педагогічних

працівників Золочівського НВК

у 2017/2018н.р.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 6 жовтня 2010 р. № 930

НАКАЗУЮ:

1. Провести у 2017/2018 навчальному році атестацію педагогічних працівників Золочівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів «Школа радості – дошкільний навчальний заклад» на підставі списку педагогічних працівників, які атестуються, та заяв, які отримано до 10 жовтня

(Додаток 1).

2. Затвердити графік проведення атестації педагогічних працівників Золочівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів «Школа радості – дошкільний навчальний заклад» (Додаток 2).

3. Атестаційній комісії І рівня до 15 березня 2018 року всебічно здійснити вивчення педагогічної діяльності осіб, що атестуються в установленому порядку /шляхом відвідування уроків, занять, позаурочних заходів, вивчення рівня навчальних досягнень учнів із предмета, ознайомлення з даними про участь педагогічного працівника в роботі методичних об’єднань округу, району, фахових конкурсах та інших заходах, пов’язаних з організацією навчально-виховної роботи.

4. Провести атестацію педагогічних працівників в терміни передбачені п.3.8. Типового положення від 16.03.2018 р. до 01.04.2018 р.

5. Секретарюатестаційної комісії Троцькій О.С.:

5.1. Організувати творчі звіти із мультимедійною презентацією досвіду роботи або власного сайту/блогу педагогічних працівників, що атестуються у 2018 році.

5.2.Ознайомити атестантів із критеріями оцінювання роботи педагогічного працівника під час атестації.

6. Бучинській Н.Д. організувати семінар-звіт атестантів з презентацією вмінь і навичок роботи з мультимедійною дошкою та у сервісах Google.

7. Із 16 березня до 01 квітня 2018 року провести засідання АК І рівня, оформлюючи протокол, який підписується усіма її членами.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК Я.Д.Сухецька

Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.