НАКАЗ

06 лютого 2018 року №28

Про призупинення

освітнього процесу

Відповідно до листа рекомендаційного характеру № 157 від 06 лютого 2018 року відділу освіти Золочівської районної державної адміністрації, на підставі даних моніторингу захворюваності у Золочівському НВК та шляхом опитування голів батьківських комітетів класів та груп, із метою запобігання ускладнення епідситуації у Золочівському НВК «Школа радості» - ДНЗ»

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово призупинити освітній процес у 2-9 класах та у 3 групах дошкілля Золочівського НВК «Школа радості» ДНЗ» у період із 07 лютого по 09 лютого 2018 року.

2. Оголосити додаткові канікули у 1-их класах у період із 07 лютого по 09 лютого 2018 року.

3. На час призупинення освітнього процесу вжити заходів з економії енергоносіїв. При цьому забезпечити безперебійну роботу системи опалювальної мережі .

4.. Заступникам директорів Троцькій О.С. та Фелештин О.П.:

4.1. Організувати роботу педагогічних працівників під час тимчасового призупинення освітнього процесу щодо підвищення методичного рівня, покращення навчально-матеріальної бази кабінетів, класних кімнат, ігрових тощо.

4.2. .Інформувати про стан захворюваності учнів та дошкільнят у день відновлення занять до 09.00 год.

5. Класним керівникам, вихователям дошкілля провести 06 лютого 2018 року необхідні організаційні заходи з призупинення навчальних занять та уроків (повідомити батьків, зробити необхідні записи у щоденниках, провести бесіди з техніки безпеки та охорони безпеки життєдіяльності).

6. Педагогічним працівникам НВК:

6.1. Передбачити виконання навчальних програм за рахунок ущільнення навчального матеріалу та організації самоосвітньої діяльності учнів після нормалізації епідситуації.

6.2. Внести зміни у календарне планування з метою виконання навчальної програми з предметів.

6.3. Організувати 07-09 лютого при можливості онлайн–навчання із учнями 5-9 класів.

7. Іванчишин Л.Є. проводити уроки за індивідуальною формою для учня 2-Е класу Сипка М.

8.Завідувачеві господарством Брух О.М. організувати роботу технічного та медичного персоналу задля генерального прибирання приміщень, кварцування кімнат та класів, інших санітарно-гігієнічних заходів.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Директор НВК Я. Д. Сухецька
Кiлькiсть переглядiв: 499

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.