НАКАЗ

03 вересня 2018 року № 157

Про профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму у 2018-2019н.р.

Із метою попередження дорожньо-транспортного дитячого травматизму, задля злагодженої роботи педагогічної та батьківської громад

НАКАЗУЮ:

1.Адміністрації НВК, заступникові із виховної Фелештин О.П. та заступникові навчально-виховної роботи Леськів М.Г. ввести у практику заслуховування учителів і класних керівників на засіданнях педради стосовно виконання програми «Основи здоров’я» та вивчення правил дорожнього руху та можливість організації в НВК проведення практичних занять із Правил дорожнього руху / ПДР/.

2.Класним керівникам, вихователям:

2.1.На початку навчального року провести акцію «Увага ! Діти на дорозі».

2.2 Відповідно до виховного плану класного керівника, вихователів ГПД та ДНЗ планувати виховні години щодо проведення профілактичної роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, пізнавальні вікторини та конкурси з ПДР. До проведення цих заходів залучати працівників Державтоінспекції.

2.3.Під час проведення Тижня безпеки спільно зі співробітниками ДАІ здійснювати профілактичні бесіди з учнями та дошкільнятами НВК. Акцентувати увагу на дотриманні вимог Правил дорожнього руху під час керування велосипедами, мопедами, скутерами та мотоциклами.

2.4.Проводити інструктажі з техніки безпеки.

2.5.Здійснювати посилений контроль за процесом навчання дітей Правилам дорожнього руху в НВК.

2.6.Забезпечувати щоквартально функціонування інформаційного стенду на тему: «Безпека дорожнього руху.

2.7.Спланувати проведення батьківських зборів / вересень, квітень/ щодо Правил дорожнього руху чи свідоме ігнорування дітей ними.

2.8.Створення спільних із дітьми маршрутів: «Школа – дім. Дім - школа»

2.9.Забезпечити висвітлення проведених заходів із попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму на сайті НВК.

3.Учителю образотворчого мистецтва Городецькій Н.Р. та учителям початкових класів, що читають образотворче мистецтво практикувати проведення конкурсів дитячого малюнку на тему безпека дорожнього руху серед школярів.

4.Бібліотекарю Рибак О.С. організовувати книжкові виставки з безпеки життєдіяльності на безпеки дорожнього руху, проводити уроки бібліотечного типу на вище зазначену тематику.

5. Педагогічним працівникам НВК, формуючи компетентності школярів, акцентувати на виконаннях правил дорожнього руху та безпеки на дорозі.

6.Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Фелештин О.П.

Директор НВК Я.Д. Сухецька

Кiлькiсть переглядiв: 219

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.