Школорадісні традиції

У Золочівському НВК проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Радо познайомимо Вас із ними.

ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ

Особливе свято. Початок навчального року - зустріч дошкільняток, школярів, педагогів.Двері відчиняє оновлена "Школа радості" та дошкільний підрозділ "Чародій". На цей захід приходить багато гостей. Звучать привітання, лунає перший дзвоник від усіх наших першокласників.Віднедавна практикуємо проведення ФлешМобів, адже це здружує і надихає весь колектив! Із новим навчальним роком, школорадісна родино!

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Атмосфера вдячності й любові. Від кожнісінького класу - вітання вчителям. Найочікуваніші номери - від дев'ятикласників. Творчості немає меж!

КОНКУРС СТРОЮ ТА ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ

14 жовтня - на Покрови - уся школорадісна родина готова до змагань. Учні початкової ланки демонструють найкраще виконання патріотичних пісень, а старшокласники презентують вишкіл маршової пісні із шикуванням. Синьо-жовта чи чорно-червона символіка, заклики, плакати, особлива патріотична атмосфера - все це зробило це свято улюбленим у "Школі радості"!

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Це свято українських звичаїв, традицій, пісні, жарту, а ще чудернацьких ворожінь. Третьокласники готують вечорниці для учнів початкової школи, а учнівське самоврядування - для старшокласників. Завжди на таких святах – весело, пізнавально й позитивно, а ще обов’язково скуштуєте пампушки чи вареники. Запрошуємо на школорадісні вечорниці.

У НІЧ СВЯТОГО МИКОЛАЯ- ДОБРОЧИННИЙ ЯРМАРОК

Цієї дивовижної ночі чекають усі діти і не тільки. Музично-театралізоване дійство готують наші другокласники, і обов’язково у ньому – спонукання робити добро. Завжди. А передує цьому дійству загальношкільний доброчинний ярмарок. Смачнющі ласощі і напої, духмяна галицька випічка і чудернацькі канапки, вироби з бісеру, паперу,ниток, дерева, оригінальні малюнки – усе робота наших дітей та їх батьків. За зібрані кошти закупляються подарунки/найчастіше одяг/ для тих, хто їх потребує. Цьогоріч кошти відділи на заправку вантажівки, що везла допомогу на Схід України. Ініціатива, їдея та втілення – робота учнівського самоврядування та педагога-організатора.

СРІБНИЙ ПЕРЕДЗВІН РІЗДВА

Дзвінка колядка, запашний дідух, вічний і сучасний вертеп. Зазвичай, цей захід готують четвертокласники. І демонструють його не тільки в актовій залі НВК, а й на найбільшій сцені Золочівщини – у будинку ім. І.Білозора. Колядує Україна!

КАЛЕЙДОСКОП ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Презентація професійного хисту, росту майстерності педагогічних працівників,що атестуються. Це можливість продемонструвати не тільки власні досягнення, але й досягнень обдарованих дітей. Неначе скельця дитячої забавки, змінюються методи, прийоми, форми...

ШКОЛОРАДІСНА ПАННА/ШКОЛОРАДІСНИЙ ЛИЦАР

Почергово -один рік для дівчаток, а рік опісля - й для хлопців. відбувається конкурс серед учнів старшої школи. Презентація своїх захоплень, життєвого кредо,інтелектуальне бліц-опитування, цікаві завдання - і ви переможець!

ШЕВЧЕНКОВІ ЗАПОВІТИ

«Кобзарю, знов до Тебе я приходжу, бо Ти для мене совість і закон». Ці слова Ліни Костенко вкотре підтверджують необхідність вивчення й осмислення філософії життя Тараса Шевченка. Загальношкільні лінійки, літературно-музичні композиції, цитатник Тараса, рукописний Кобзар, Шевченківські читання, вікторини… Пізнавально, патріотично, натхненно…

ДЕНЬ УЧНІВСЬКОГО САМОРЯДУВАННЯ

1 квітня – День учнівського самоврядування в НВК. І все без жартів. Діти посідають усі можливі посади, починаючи від директора, а далі вчителі, вихователі, завгоспи, кухарі. Планують, проводять, аналізують, і цінують. Подають цікаві ідеї, і можливі варіанти їх втілення. Гордимося своїми учнями! Ростемо!

ШКОЛОРАДІСНІ ГАЇВКИ

Щороку, у другий день Великодніх свят, на подвір’ї церкви Вознесіння, що у Золочеві, гуртується школорадісна родина, запрошуючи на школорадісні гаївки. Від кожнісінького класу, групи дошкільняток – своя, неперевершена, особлива, магічна. Прославляємо Воскресіння Господнє із безмежною надією на мирне завтра, на добрий урожай на українських ланах та за шкільними партами. «Біла гречка, чорні кінці, єднаймося, українці».

УРОЧИСТЕ ПЕРШОПРИЧАСТЯ ТРЕТЬОКЛАСНИКІВ

Щороку наприкінці навчального року третьокласники готуються до одного із найважливіших іспитів у житті - до іспиту совісті.Цілий навчальний рік вони готуються із сестрами-монахинями у "Школі радості", з родиною, самостійно. Хвилююча та зворушлива таїна першої сповіді у суботу, з батьками, із хрещеними.А у неділю - Перше святе причастя.Відтепер ви мусите бути свідомими кожного вчинку. Живіть завжди із Богом у серці, любі першопричасники!

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ!

Певний підсумок першого року навчання, справжнє випробування для першокласників. Це традиційне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Букварем. До цього свята готуються всі. Першокласники демонструють, чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; найповажніший серед усіх - Букварик. А учні старших класів у ролі казкових героїв допомагають малюкам долати перешкоди, ставати дорослішими..

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Вальс на шкільному подвір’ї. Традиційне свято, що завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. А ще востаннє для випускників звучить гімн «Школи радості».

На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, конкурсах. Отримують подяки найкращі родини, батьки, які в особливий спосіб долучилися до зростання й змужніння своїх дітей.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Уміння висловити подяку за роки навчання – це також велика наука і праця. Вручення свідоцтв. Побажання дітям бути людьми, справжніми синами й доньками рідного краю, міста, родини. Нехай щастить вам, діти! Слава Україні!

Кiлькiсть переглядiв: 1315

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.