Повернутися до звичайного режиму

НАКАЗ

16.02.2015 року № 26

Про порядок приймання до першого класу

«Школи радості» Золочівського НВК

На підставі Інструктивно-методичного листа щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів від 14.02.2015 № 1/9-71

НАКАЗУЮ:

1. Відповідно до статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» зарахування дітей до першого класу «Школи радості» здійснюється на безконкурсній основі.

2. Оскільки, за Золочівським НВК «Школа радості» - ДНЗ» не закріплено території обслуговування, у випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

3. Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

- заява на ім’я директора НВК / відомості про місце роботи, посади батьків або осіб, що їх замінюють, за бажанням/;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична картка встановленого зразка.

4. Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

5. Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

6. Наказ про зарахування дітей у перший клас видається в переддні першовересня.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор НВК Я.Д.Сухецька

Кiлькiсть переглядiв: 1014

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.