Волонтер Карла Фуентес Родда

У 2017 році Золочівський НВК відновив співпрацю із Корпусом Миру США в Україні. Із 2 червня 2017 року до колективу «Школи радості» доєдналась волонтер програми "Молодіжний розвиток" - Карла Фуентес Родда. Карла працюватиме з нами впродовж двох років та трьох місяців.

Головне завдання волонтерки – розвиток лідерських якостей учнів та робота із учнівським врядуванням. Уже із 13 вересня 2017 року щосереди відбувається Клуб лідерства.

Крім того, Карла допомагає педагогам Золочівського НВК, ділячись власним досвідом роботи із дітьми з особливими потребами, зокрема аутизмом. По понеділках вона проводить короткі лекції, в яких розкриває основні засади навчання таких дітей.

"АУТИЗМ". ЛЕКЦІЯ 1

ПРОЕКТ " РАДІО У ШКОЛІ"

Організація роботи з волонтером

Корпусу Миру США в Україні Діаною Хантер

На підставі Угоди між Корпусом Миру США в Україні та Українською організацією про співпрацю у рамках Проекту молодіжного розвитку, із метою оптимізації роботи учнівського самоврядування у Золочівському НВК, організації дозвілля учнів у позаурочний час та під час роботи пришкільного закладу відпочинку, задля залучення дітей до участі громадських молодіжних проектах та акціях із 17 грудня 2012 року по 30 травня 2014 року у Золочівському НВК працює доброволець Корпусу Миру США Діана Хантер.

Упродовж січня 2013 року у Корпус Миру США в Україні надіслано матеріали-анкети на конкурс щодо участі команди Золочівського НВК у тренінгу із профілактики ВІЛ/СНІДу . 01 лютого 2013 року колектив НВК повідомлено про зарахування команди у роботі тренінгу у м. Києві.

Із 18 по 22 лютого 2013 року за кошт організаторів /Корпусу Миру США в Україні/ Гошко Надія Ігорівна , педагог-організатор, координатор добровольця; Діана Хантер, доброволець Корпусу Миру та Зварич Анастасія, учениця 8 класу, були учасниками тренінгу із профілактики ВІЛ/СНІДу, що проходив у Києві.

05 червня 2013 року було проведено акцію із профілактики ВІЛ/СНІДу «Зрозумій! Допоможи! Підтримай!», яку організовано адміністрацією Золочівського НВК та добровольцем Корпусу Миру США в Україні Діаною Хантер. 12 червня 2014 року відбулось відкриття проекту «Радіо в школі».

Волонтер зобов’язана працювати і у таких проектах, а саме:

Цілі проектуТематика та найпоширеніші види діяльності за напрямком
Розвиток навичок здорового способу життяРобота клубів, тренінги та акції на тему фізичного здоров’я: запобігання вживанню наркотичних речовин, тютюно-палінню та зловживанню алкоголем, первинна профілактика ВІЛ/СНІД, спорт та змістовне дозвілля як здорові альтернативи ризикованій поведінці; емоційне здоров’я: самооцінка, толерантність, повага, запобігання насильству, тощо
Підготовка молоді до вибору професії та професійної діяльностіПошук інформації про роботу та умови її отримання, тренінги з планування кар’єри, написання та подача резюме, співбесіда, та ін.; фінансова грамотність; навички використання інформаційних технологій, розмовна та ділова англійська мова як важливі чинники успішного працевлаштування, тощо
Виховання активної громадянської позиціїРобота клубів та тренінги з лідерства, пропагування волонтерства як дієвого засобу вирішення соціальних та громадських проблем; дискусійні клуби; організація екологічних та інших громадських заходів; гендерна рівність, тощо
Кiлькiсть переглядiв: 386

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.