Пісня « Посміхнись»

В1.

Сьогодні ми зібралися, щоб відпочити,пожартувати, щиро посміятися, почути і відчути рідне слово.

Рідне слово! Скільки в тобі чарівних звуків, животворного трепету і вогню! Скільки в тобі материнської лагідності й доброти, мудрості земної, закладеної ще славними вільнолюбними предками. Що може бути дорожчим для людини, ніж рідне слово!

В2.

Словом можна підняти настрій людини, викликати різноманітні почуття – любов, ненависть, смуток, жаль, радість, сміх.А що може бути кращим за сміх!?

В1.

Людина сміється! Чудово! Це означає, що їй добре, спокійно, радісно. Нехай і сьогодні на нашому вечорі сміху всім буде весело і затишно.

В2.

Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися – то велике нещастя в житті людини. У народі кажуть, що коли частіше смієшся, то більше проживеш і хворіти будеш менше. То смійтеся на здоров’я! Гарних вам усмішок!

В1.

Сьогодні у нас свято – « Вечір усмішок». Отож, нехай у залі не буде сумних облич.

Пісня та сценка учнів 7 класу.

В2.

Людські проблеми, негаразди просто через край і так кожного дня – і як з цим боротися? Ото ж і я кажу – тільки сміхом. От як тільки засмієшся у відповідь на усілякі негаразди – так все і минеться. Так і ми , то чи в нас негараздів багато, чи вже звикли, а тільки сміємося ми українці – щодня.

В1.

А зараз ми проведемо конкурс « Танець з повітряними кулями» ( Приготуйте наперед декілька повітряних кульок і роздайте їх парам, які візьмуть участь в конкурсі. Танцюючі повинні розмістити кулі між собою і танцювати, не притримуючи кулі руками. Але як тільки музика закінчиться, пара повинна обнятися, щоб кулька лопнула. Пара, якій вдасться це першій, перемагає).

В2.

Сьогодні, друзі, будемо насолоджуватися присмаком яскравого гумору. Те, що ви зараз почуєте є надбанням українського народу , невід’ємною частиною його менталітету, те, що проростає через підсвідомість і прагне вирватися зовні за найменшої нагоди. Кожна нація може кепкувати з себе, а українці роблять це вишукано.

Гуморески – учні 5 класу.

Конкурс « Найкращий комплімент» (Оскільки справжній чоловік повинен бути галантним і вміти знайти підхід до жіночого серця, в цьому конкурсі учасники змагаються в проголошенні компліментів прекрасній статі).

В1.

Французький письменник Віктор Гюго якось сказав : « Сміх- це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя».

В2.

Саме так і було. Сонце прогнало зиму із землі, і Гюго побачивши усміхнене сонце, подумав: сміх і сонце – хіба не схожі вони своєю життєдайною силою!?

В1.

Здається, люди зрозуміли це задовго до Гюго. Тисячоліттями людство зберігало й передавало наступним поколінням веселі казки, дотепні історії, жартівливі пісні, кумедні побрехеньки, безліч народних усмішок, смішних афоризмів, анекдотів, жартів. Та хіба все перелічиш? Сміх, як сонце, має тисячі променів і промінчиків.

В2.

На жаль , навіть на вечері сміху можна побачити людей, які не сміються. Давайте їх розвеселимо.

Конкурс « Секонд – хенд» ( люди стають в коло і під музику починають передавати велику коробку. В коробці лежать спеціально підготовлені предмети одягу. Можна використовувати все. Коли музика зупиняється, гість, біля якого опинилася коробка дістає не дивлячись перший предмет, що попався. Він повинен надіти на себе і носити певний час. Гра продовжується).

В1.

Сміху, як і закоханості, не навчиш. Сміх – натхнення.

Сценка учнів 6 класу.

В2.

Сміятися!!! Адже саме сміх урятував людство від загибелі. Сміявся Езоп, сміявся Остап Вишня. А чи легке було їхнє життя? А хіба не сміявся віками наш народ, не співав веселих пісень, не розповідав дотепних анекдотів, не нищив Шевченковою сатирою світове зло?

В1.

Сміх допоміг здобути волю. Коли людина сміється, вона стає вільною . Коли людина сміється , вона незалежна. Коли людина сміється, вона подолає усі труднощі та негаразди.

В2.

Давайте сміятися! Хай сміх освітлює обличчя! Хай допомагає нам стати щасливими, досягти успіху, здобувати освіту, стати заможними, знайти своє кохання, бути завжди вільним, жити з вірою в серці, що краще буде всім, а не лише комусь!

Пісня - учениця 8 класу Москвяк Ілона

В1.

Хай гаслом сьогоднішнього свята сміху будуть такі вислови: « Засміятися щирим, світлим сміхом може лише глибока, добра душа» (М.Гюго); «Веселим будь і не сумуй – тримається на цьому світі» (Омар Хайям).

В2.

На жаль , наше свято добігає кінця. Щоб підтримати ваш веселий настрій , запрошуємо вас на святкову дискотеку. Недарма, наша школа – це « Школа радості», радійте, посміхайтесь, несіть позитив.

='font-size:14.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";mso-ansi-language:UK'>
Кiлькiсть переглядiв: 413

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.