Пріоритети визначено!

30 серпня на педагогічній раді Золочівського НВК «Школа радості» - ДНЗ» не лише обговорювались нововведення та інновації Нової української школи, а й разом із вчителями перших класів, які пілотуватимуть Державні стандарти початкової освіти, працювали інноваційно: тематично й зонально. Розпочали традиційно із ранкової зустрічі, на якій педагоги ділились літніми емоціями, враженнями та планами на новий навчальний рік, а також вчилися виходити із зони власного комфорту, хай і в ігровій формі.
Сухецька Я.Д., директор НВК, розпочала із основного завдання навчального закладу – створення комфортних та безпечних умов для усіх учасників НВП та надання якісних освітніх послуг, а ще знайомила педколектив із сайтом Нової української школи /кожен учитель отримав домашнє завдання/, розповіла про перспективи та виклики участі у дослідно-експериментальному проекті щодо впровадження Концепції НУШ у початковій освіті, мотивувала вчительство не тільки початкової ланки, а й усіх педагогічних працівників бути співучасниками освітньої реформи.
Троцька О.С., заступник директора з НВР, і Фелештин О.П., заступник директора з ВР та дошкілля, разом із педагогами опрацьовували нові нормативні документи, вибудовували структуру нового навчального року, знайомили колектив із змінами у тижневому навантаженні педпрацівників. Особливий акцент – охорона праці у НВК та безпека життєдіяльності учнів та дошкільнят.
Завальнюк Г.І., голова МО учителів початкових класів, повідомила колег із цьогорічними змінами та нововведеннями у записах шкільного журналу у початковій ланці.
Угрин Н.Г., учитель 1-Е класу, спробувала подати сучасний погляд на помилку як крок до удосконалення, звернувши особливу увагу на розвиток критичного мислення школярів.
Також було обговорено зміни програм 5-9 класів з усіх навчальних предметів, оголошено режим роботи НВК у цьому навчальному році і ще багато іншого. На завершення, волонтер Корпусу миру Карла Фуентес, провела опитування шляхом ранжування серед учителів задля планування подальшої роботи у «Школі радості» не тільки з учнями, але й з учителями.
Пріоритети визначено! До праці!
Коментарi