Історія Школи радості.mp4

Ця презентація була створена на десятиліття "Школи радості", яке школа святкувала у жовтні 2010 року. В ній ви можете ознайомитися з розвитком школи від перших днів заснування до розширення школи в НВК



Історична довідка

У 2000 році відділом освіти Золочівської РДА створено «Школу радості» при Золочівському економічному ліцеї, що розмістилась в орендованому приміщенні дитячої установи №7 «Веселка» у м. Золочеві.

Улітку 2001 та 2002 року Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти разом із вчителями Інституту професійного розвитку вчителів при СКВОР (м. Торонто) організовано курси особистісно-орієнтованої освітньої програми «Лицем до дитини». Після їх проходження, учителі «Школи радості» розпочали роботу над апробацією та адаптованим втіленням принципів програм «Крок за кроком» та «Лицем до дитини».

Розпорядженням голови Золочівської РДА № 415 від 30 серпня 2002 року «Про відкриття початкових шкіл» відкрито початкову школу «Школу радості».

У 2003 році, за сприяння громади м. Золочева, вдалої участі школи в українсько-польському проекті «Моніторинг якості освіти шляхом її самооцінки», «Школу радості» реорганізовано у школу І-ІІ ступенів ( Розпорядження голови Золочівської РДА № 467 від 01 вересня 2003 року « Про реорганізацію середньої загальноосвітньої «Школи радості» І ступеня у середню загальноосвітню «Школу радості» І-ІІ ступенів).

У 2004 році – процес реорганізації призупинено. Дозвіл на оренду приміщення не продовжено. Заклад змінює місце розташування – Розпорядженням голови Золочівської РДА № 421 від 08 жовтня 2004 року «Школі радості» віддають два поверхи спального корпусу колишньої школи-інтернату, на той час Золочівської середньої школи №4, що по вулиці Академіка Павлова,68 . Із листопада 2004 року це офіційна адреса закладу.

У 2005 році школа виборола можливість навчати дітей 5 класу. Учні навчалися до 7 класу, а далі продовжували навчання у 8 класі ЗЕЛ.

Із 2009-2010 навчального року в «Школі радості» - 8 класів, відтоді Золочівська

«Школа радості» підтвердила статус навчального закладу І-ІІ ступенів вповні: у 2010-2011 навчальному році – перший випуск - вручено свідоцтва про базову освіту дванадцятьом випускникам.

У 2010 році, за потребою громадськості міста Золочева, за підтримки відділу освіти, на базі Золочівської «Школи радості» відкрито навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів «Школа радості» - дошкільний навчальний заклад». Школу реорганізовано у Золочівський НВК «школа – сад». Із травня 2010 року у закладі, крім класів І-ІІ ступенів, функціонують три групи дошкільнят: трирічки, чотирирічки, п’ятирічки. Саме цей крок надав можливість суттєво збагатити матеріально-технічну базу навчального-виховного комплексу.

У листопаді 2010 року «Школа радості» відсвяткувала свій перший десятилітній ювілей. Зал районного народного дому був переповнений, про оригінальну концертну програму - вітання ще довго із захопленням згадували золочів’яни.

Золочівський НВК - навчальний заклад, який завжди був першим у впровадженні у навчально-виховний процес інноваційних технологій, першим у районі став закладом повного дня, із добре організованою гуртковою роботою, а ще , за потребою громадськості, організував надання додаткових освітніх послуг.

Із року в рік зміцнюється матеріально-технічна та методична бази навчально-виховного комплексу: освоєно чотири поверхи роками занедбаного приміщення, відремонтовано спортивній та хореографічні класи, актову залу, коридори, шкільну їдальню із необхідними цехами, із потужною витяжною системою. Улітку 2011 року облагороджено пришкільну територію – відкрито дитячий майданчик не тільки для трьох груп дошкільнят, а й облаштовано клас просто неба для школярів НВК.

Від початку заснування і дотепер колектив очолює Сухецька Ярина Дмитрівна.

Приміщення Золочівського НВК знаходиться у пристосованій будівлі, де створено всі умови для навчання й виховання дошкільнят та школярів, а тому навчально-виховному комплексові надано статус комунального закладу із правом видачі державної документації про одержання базової загальноїсередньої освіти.

Проектна потужність закладу 270 учнів, 75 дошкільнят.

Навчально-виховний заклад визнаний таким, що має всі умови для здійснення повноцінного навчально-виховного процесу.

Кiлькiсть переглядiв: 1759

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.