Уроки музейного типу

Щоб пізнати свою історію,потрібно багато читати, подорожувати………..
Із метою впровадження у НВП уроків музейного типу,проведення традиційних уроків просто неба,з метою естетичного виховання школярів,вивчення історії рідного краю, 18 вересня учні 5 класу разом із класним керівником Радовець Наталією Ярославівною,учителем історії Криницьким Тарасом Омеляновичем та з вчителем природознавства Городиловською Лілією Єрмолаївною вирушили на пізнавальну екскурсію у музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай»
Територія музею умовно розділена на шість етнографічних зон. Кожна зона— це міні-село, що складається з 15‒20 пам'яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент. Шість таких міні-сіл мають назви: «Бойківщина», «Лемківщина», «Гуцульщина», «Буковина», «Поділля» і «Львівщина».
З понад 120 пам'яток архітектури із західних областей України 6— це дерев'яні церкви. Найстаріший експонат— селянська хата . Є такожкузня,школа, лісопильня (тартак),сукновальня,водяний млинтавітряк.
Переходячи від однієї частини міні – села в іншу ми поринали в різні епохи,мали змогу розглянути будиночки , а також побачити хати з середини,адже вони такі різні.
Незабутні враження ми отримали у школі-клясу,де у кутку побачили різки різної довжини, карти з географії та таблиці з біології. Поруч була кімната вчительки, у якій багато на поличці було книжок. На згадку про дивовижну подорож ми придбали собі сувеніри і зробили світлини.
Радовець Н.Я. , класний керівник 5 класу
Коментарi